باکس تکاندهنده ، برد تکاندهنده

برد و باکس تکاندهنده
برد و باکس تکاندهنده

باکس دستگاه تکاندهنده

شرکت فنی و مهندسی قائم الکترونیک ، بیش از هفت سال سابقه تولید در زمینه ارائه باکس های تکاندهنده را برای مشتریان محترم شهربازی دارد . این بردها همگی تولید شرکت قائم الکترونیک بوده و گارانتی یک ساله دارند ، زیرا ما به محصولات خود ایمان داریم . در این زمینه بارها مشاهده شده است گیم های وارداتی تکان دهنده شهربازی باکس های آن خراب میشوند .

علت خرابی بردها

در این خصوص میتوان نتیجه گرفت که دلیل آن کیفیت نامرغوب در برد تکاندهنده آنهاست . زیرا پس از چند ماه یا برخی مواقع پس از چند هفته سوخته و غیرقابل تعمیر میشوند . باید بدانید که بردهای تکاندهنده خارجی فاقد گارانتی میباشند و هیچ فروشنده ای این بردها را گارانتی نمیکند .

تولید ما

ما بردی مشابه با تولید خارجی و کیفیت قطعات مرغوب را برای این سری از دستگاه های تکاندهنده ساخته ایم ، اگر چه برد شما سوخته باشد ما آن را مثل روز اول میسازیم . به عبارتی گارانتی یک ساله را نیز جهت آسودگی خیال خریدار محترم برای آن در نظر گرفته ایم .

ضمن خرید محصولات شرکت فنی و مهندسی قائم الکترونیک علاوه بر سرعت در خدمات پس از فروش که باعث حداقل زمان از کارافتادگی تکاندهنده های میشود ، از تولیدات مرغوب ما استفاده نموده و کیفیت را مقایسه کنید .

عصویت در گروه واتس آپ ما

میتوانید با  عضویت در گروه واتس آپ با کلیک بر این متن چزو خانواده ما خواهید شد .

برچسب ها : شهربازی . تکان دهنده شهربازی . باکس تکان دهنده شهربازی . باکس تکاندهنده . تکاندهنده شهربازی . تعمیرات شهربازی

شرکت فنی و مهندسی قائم الکترونیک ما دوست داریم اعلانات را به شما نمایش دهیم
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها