خدمات ما

تاسیس شهربازی و مشاوره رایگان

تاسیس و ایجاد شهربازی

اطلاعات بیشتر

طراحی مرکز تجاری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

اطلاعات بیشتر
تعمیرات شهربازی

تعمیرات شهربازی

فعالیت شرکت فنی و مهندسی قائم الکترونیک در تمامی زمینه های شهربازی اعم از تولید و طراحی و تعمیرات دستگاه های گیم شهربازی میباشد . این شرکت در زمینه گیم های VR به صورت تخصصی فعالیت داشته و آماده ارائه خدمات به شهربازی داران محترم میباشد .

اطلاعات بیشتر

خدمات ما در حوزه تاسیس شهربازی – تعمیرات شهربازی

در حوزه شهربازی خدمات ما در چند بخش تقسیم میشود که در پیج مخصوص خود قرار داده شده است ولی به اختصار در اینجا توضیح داده میشود :

1 – تاسیس شهربازی :

در حوزه تاسیس شهربازی و مشاوره شهربازی با بیش از بیست سال سابقه در خصوص این کار بهترین ها را که برای شهربازی شما درآمد داشته باشد به شما پیشنهاد خواهیم داد . به وفور دیده شده است که خریدار محترم که برای اولین بار اقدام به تاسیس شهربازی میکند ناآگاهانه به سراغ وارد کننده های خارجی یا واسطه ها میرود . و آن فروشنده صرفا بدلیل خالی کردن انبار خود اقدام به فروش نموده تا سرمایه خود را به گردش بیاندازد و نگاهی به اینکه این دستگاه به درد مشتری میخورد یا نه ننموده و بعدا باعث متضرر شدن مشتری نا آگاه میگردد . لذا ما منصفانه به شما پیشنهاد خواهیم داد .

2 – تعمیرات شهربازی :

در خصوص تعمیرات شهربازی ما تیم مجرب و متخصصی را برای این کار تجهیز کرده ایم . تیم ما در ابتدا با مشاوره تلفنی سعی در آموزش مشتری چه از طریق تماس تصویری واتس آپ و غیره اقدام خواهد نمود و در صورت عدم حصول نتیجه با مراجعه حضوری اقدام به تعمیر دستگاه شهربازی خواهیم نمود . در صورتی که برد دستگاه غیرقابل تعمیر و آسیب کلی دیده باشد این شرکت با بردهای I/O طراحی خود دستگاه را راهاندازی خواهد نمود و نیاز به انتظار برای واردات آن از چین نمیباشد آن هم با قیمت ها گذاف !!!

3 – اتوماسیون شهربازی :

بیش از بیست سال سابقه کار در زمینه اتوماسیون شهربازی باید خیال مشتری را از بابت انعقاد قرارداد راحت کند . ما تجربیات بسیاری را در این خصوص داشته و آن ها را پیاده سازی نموده ایم . لذا با خیال راحت میتوانید از پیج اتوماسیون شهربازی ما بازدید فرموده و اطلاعات بیشتر را ببینید .

کلمات کلیدی : تاسیس شهربازی – تعمیرات شهربازی – گیم VR – گیم واقعیت مجازی

شرکت فنی و مهندسی قائم الکترونیک
Get our web app. It won't take up space on your phone.
نصب
شرکت فنی و مهندسی قائم الکترونیک را به صفحه اصلی اضافه کنید
نزدیک

برای تجربه ای بهینه در تلفن همراه، میانبر شرکت فنی و مهندسی قائم الکترونیک را به صفحه اصلی تلفن همراه خود اضافه کنید

1) دکمه اشتراک گذاری را در نوار منوی مرورگر خود فشار دهید
2) "Add to Home Screen" را فشار دهید.
شرکت فنی و مهندسی قائم الکترونیک ما دوست داریم اعلانات را به شما نمایش دهیم
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها