خدمات ما

تاسیس شهربازی و مشاوره رایگان

تاسیس و ایجاد شهربازی

اطلاعات بیشتر

طراحی مرکز تجاری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

اطلاعات بیشتر
تعمیرات شهربازی

تعمیرات شهربازی

فعالیت شرکت فنی و مهندسی قائم الکترونیک در تمامی زمینه های شهربازی اعم از تولید و طراحی و تعمیرات دستگاه های گیم شهربازی میباشد . این شرکت در زمینه گیم های VR به صورت تخصصی فعالیت داشته و آماده ارائه خدمات به شهربازی داران محترم میباشد .

اطلاعات بیشتر

خدمات ما در حوزه تاسیس شهربازی – تعمیرات شهربازی

در حوزه شهربازی خدمات ما در چند بخش تقسیم میشود که در پیج مخصوص خود قرار داده شده است ولی به اختصار در اینجا توضیح داده میشود :

1 – تاسیس شهربازی :

در حوزه تاسیس شهربازی و مشاوره شهربازی با بیش از بیست سال سابقه در خصوص این کار بهترین ها را که برای شهربازی شما درآمد داشته باشد به شما پیشنهاد خواهیم داد . به وفور دیده شده است که خریدار محترم که برای اولین بار اقدام به تاسیس شهربازی میکند ناآگاهانه به سراغ وارد کننده های خارجی یا واسطه ها میرود . و آن فروشنده صرفا بدلیل خالی کردن انبار خود اقدام به فروش نموده تا سرمایه خود را به گردش بیاندازد و نگاهی به اینکه این دستگاه به درد مشتری میخورد یا نه ننموده و بعدا باعث متضرر شدن مشتری نا آگاه میگردد . لذا ما منصفانه به شما پیشنهاد خواهیم داد .

2 – تعمیرات شهربازی :

در خصوص تعمیرات شهربازی ما تیم مجرب و متخصصی را برای این کار تجهیز کرده ایم . تیم ما در ابتدا با مشاوره تلفنی سعی در آموزش مشتری چه از طریق تماس تصویری واتس آپ و غیره اقدام خواهد نمود و در صورت عدم حصول نتیجه با مراجعه حضوری اقدام به تعمیر دستگاه شهربازی خواهیم نمود . در صورتی که برد دستگاه غیرقابل تعمیر و آسیب کلی دیده باشد این شرکت با بردهای I/O طراحی خود دستگاه را راهاندازی خواهد نمود و نیاز به انتظار برای واردات آن از چین نمیباشد آن هم با قیمت ها گذاف !!!

3 – اتوماسیون شهربازی :

بیش از بیست سال سابقه کار در زمینه اتوماسیون شهربازی باید خیال مشتری را از بابت انعقاد قرارداد راحت کند . ما تجربیات بسیاری را در این خصوص داشته و آن ها را پیاده سازی نموده ایم . لذا با خیال راحت میتوانید از پیج اتوماسیون شهربازی ما بازدید فرموده و اطلاعات بیشتر را ببینید .

کلمات کلیدی : تاسیس شهربازی – تعمیرات شهربازی – گیم VR – گیم واقعیت مجازی

شرکت فنی و مهندسی قائم الکترونیک ما دوست داریم اعلانات را به شما نمایش دهیم
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها