اتوماسیون شهربازی

( AMUSEMENT AUTOMATION )

صنعتی ترین اتوماسیون شهربازی و کارتخوان شهربازی در منطقه

قابل استفاده در تمامی شرایط آب و هوائی از ۳۰- درجه سانتیگراد تا ۸۰+ درجه سانتی گراد .

استفاده از بهترین و به روزترین و باکیفیت ترین ماژول های استاندارد مورد استفاده در کشورهای اروپایی .

اولین اتوماسیون شهربازی ضد آب در سطح منطقه قابل نصب در فضای باز و سرپوشیده .
مقاومت بالا در برابر نور آفتاب و حرارت بالای تابستان و محیطهای شرجی و رطوبت .
امکان  استفاده در دمای هوائی ( ۳۰- ) تا ( ۸۰+ ) درجه سانتیگراد .
کارتخوان های تحت شبکه WIFI (کاهنده ، افزاینده ، نمایش اعتبار) .

عملکرد اتوماسیون :

عملکرد اتوماسیون به صورت هوشمند آنلاین و آفلاین ( Online / Offline )  .
سرعت بسیار بالا در شناسایی کارت های بدون تماس .
استفاده از بستر شبکه Wifi با امنیت بالا و بدون نویز در مقایسه با نمونه های مشابه بیسیم .

ارتباط با سرور در محیط های نویزی و شلوغ با برد حداقل ۵۰۰ متر .
آرامش روانی مدیر شهربازی ، جهت جمع آوری وجه نقد از محوطه شهربازی .
کمک به افزایش درآمد شهر بازی تا بیش از سی درصد .
ارائه بیلان مالی در نمودارهای مختلف اتوماسیون شهربازی .

ایجاد امنیت مالی فوق العاده .
روش های فروش و درآمد زائی متنوع .
تعریف بینهایت صندوق و بینهایت دستگاه بازی .
تعین سطح دسترسی های مختلف برای کاربران .

قابلیت ویژه :

قابلیت استفاده در بستر اینترنت در صورت تمایل مدیر . و ارتباط با کل سیستم جهت گزارش گیری از تمامی نقاط دنیا .
امکان متصل نمودن پرینتر حرارتی با ارائه گزارشات بازی و شارژها به مشتری .
توانائی استفاده در رستوران و کافی شاپ شهربازی و امکان گزارش گیری و صدور فیش پرینت .
تلفن تماس برای ثبت سفارش و اطلاعات بیشتر : 09100500068 .

به جرات میتوان گفت :

اتوماسیون شهربازی قلپ تپنده هر شهربازی میباشد . که در صورت اختلال در عملکرد آن بنا به شرایط زیست محیطی یا اشتباه و دارا بودن باگ در طراحی آن ، اثر مستقیم بر فروش شهربازی خواهد گذاشت .

یک اتوماسیون خوب میتواند مدیر شهربازی را با خیالی راحت حتی با عدم حضور در مجموعه شهربازی ، به آرامش روانی رساند . و درصورت اختلال در کارکرد ، باعث نارضایتی مشتری و عدم اعتماد مشتری میگردد . و با شلوغ شدن صف گیشه ها باعث انصراف مشتری از ادامه حضور در شهربازی میشود .

عیوب استفاده از LCD در اتوماسیون شهربازی :

به تجربه ثابت گردیده استفاده از LCD در کارتخوان های کاهنده با توجه به نویز پذیری آن در محوطه شهربازی ، که سراسر مملو از نویز های EMI میباشند ، باعث میشود LCD به اصطلاح هنگ نماید . و چیزی در صفحه نشان نداده و یا قفل شود که برای راه اندازی مجدد آن نیاز به خاموش و روشن نمودن مجدد دستگاه بازی میباشد . که این خود عیب بزرگ محسوب میگردد .

از دیگر معایب استفاده از LCD عدم کارایی صد در صدی در شهربازی های فضای باز میباشد . زیرا نور خورشید باعث خرابی LCD کارتخوان شهربازی خواهد شد . همچنین سرمای شدید نیز باعث یخ زدگی و خرابی آن خواهد گردید .

شما میتوانید با تحقیق در سایت های اینترنتی متوجه شوید که تکنولوژی ساخت LCD به این صورت میباشد که در ساختار آن از کریستال مایع استفاده گردیده است و در نور آفتاب مایع آن خشک می شود و همچنین در سرما نیز کریستال مایع آن منجمد شده و بعد از مدتی صفحه سیاه میشود .

حتی در حالت استفاده نرمال نیز مایع کریستال آن طول عمر داشته و بر اثر استفاده مداوم و با خود حرارت بکلایت LCD دستگاه کم کم مایع آن خشک شده و از بین میرود . لذا این شرکت در طراحی های خود این مطلب را مد نظر داشته و ضمن استفاده از 7-SEGMENT به جای LCD در سایر قطعات استفاده شده در تولید کارتخوان های کاهنده و افزاینده شهر بازی از مرغوبترین قطعات موجود استفاده نموده است . بازه حرارتی کارکرد اتوماسیون های ما وسیع میباشد .

در ذیل به نکات کلیدی در انتخاب برای خرید اتوماسیون میپردازیم :

1 – امنیت کارتها :

در بحث امنیت کارت ها و عدم هک آن ها مطالب بسیار میباشد . یکی از راحت ترین روشهای هک رمز کارتهای شهر بازی که میتواند به مرگ یک سیستم اتوماسیون در آن شهربازی منتهی شود به آن میپردازیم . بدین صورت که با قرار دادن رابط جاسوس الکترونیکی که یک مهندس الکترونیک به راحتی میتواند آن را بسازد ، بین میکرو کنترلر کارتخوان و ماژول استفاده شده MIFARE-READER موجود در کارتخوان و کنترل و SPY دیتاهای رد و بدل شده بین آنها ، میتوان به رمز استفاده شده در کارتها دسترسی پیدا کرد و اتوماسیون شهربازی را هک نمود و سوء استفاده مالی صورت پذیرد . و با نرم افزارهای موبایل برای NFC مقدار شارژ را اضافه نمود .

شرکت فنی و مهندسی قائم الکترونیک با تجربیات خود در این گونه امور با استفاده از ماژول منحصر به فرد MIFARE READER که یک بار پسورد در ابتدای ساخت در آن ذخیره میگردد ، و در کارکرد های آتی خود نیازی به مبادله پسورد در هر تراکنش کارت کشیدن بین میکروکنترلر و ماژول نمیباشد ، این امنیت را به مجموعه شهربازی ها میدهد که با خیالی راحت از هک شدن مجموعه خود ، از این سیستم استفاده نمایند .

2 – ارتباطات کارتخوانها با همدیگر :

ارتباطات کارتخوان ها با سرور بسیار مهم میباشد . روش ها متفاوت میباشد . برخی ارتباط خود را با سیم کشی شبکه ترجیج میدهند که خود باعث اختلال در ارتباط و کندی سیستم و اشتباهات محاسباتی فراوان خواهد گردید . چراکه اولا به ازای هر کارتخوان باید یک سیم کشی با طول بالا نمود و ثانیا همان بحث نویز EMI بر روی طول سیم کشی نشسته و کارکرد را با اختلال مواجه میسازد .

برخی از تولید کنندگان ارتباطات خود را با استفاده از ماژول های بیسیم عمدتا بر روی دو فرکانس ۳۱۵ یا ۴۳۳٫۹۲ مگاهرتز انتخاب مینمایند . در این شرایط به دلیل آماتوری بودن فرکانس های فوق که اشاره کردیم و استفاده از آن فرکانس ها در ریموت کنترلر های خودرو و مصارف خانگی از قبیل کرکره برقی یا درب بازکن ها ، باعث تداخل فرکانسی شده و همان معایب ذکر شده در بالا را همراه خود به ارمغان بیاورد .

شرکت فنی و مهندسی قائم الکترونیک ، با استفاده از ماژول فوق حرفه ای WIFI با استفاده صنعتی با برد حداقل ۵۰۰ متر ارسال دیتا بدون خطا که در صورت نصب اکسس پوینت برد آن به ۱۰۰۰ متر میرسد و آنتن های اروپائی ۵DB کارتخوان های کاهنده این نوید را همراه خود دارد که دیگر به قطع ارتباط کارتخوان ها با سرور حتی فکر هم نکنید .

3 – نحوه کارکرد اتوماسیون ها :

نحوه طراحی در این اتوماسیون به صورتی میباشد که هوشمندانه سیستم به صورت ONLINE/OFFLINE عمل مینماید

در طول ساعات کاری شهربازی اگر به هردلیلی ارتباط کارتخوان های کاهنده با سرور قطع گردد ، کارتخوان به صورت OFFLINE جواب مشتری را داده و اعتبار را از کارت کسر نموده و مشتری میتواند بازی کند . کارتخوان با اولین برقراری ارتباط با سرور ، دیتاها را به سرور ارسال می نماید .

بدین صورت حتی با خاموش شدن و سوختن کامپیوتر سرور مجموعه شهربازی بازهم اتوماسیون به نحو احسن جوابگوی مشتریان میباشد و در شب های شلوغ مثلا برای یک شهربازی با داشتن ۱۰۰ دستگاه بازی اگر هر صد عدد باهم مشتری ها کارت بکشند ظرف یک ثانیه همه بازی ها استارت میخورد .

4 – ثبت تیکت :

قابلیت ثبت تیکت در کارتخوان های کاهنده شهربازی وجود دارد . در این قابلیت ، مشتری پس از اتمام کار با دستگاه ، می تواند با نشان دادن کارت خود به کارتخوان کاهنده ، تیکیت دربافتی را در کارت خود ثبت کند .

شرکت فنی و مهندسی قائم الکترونیک در هر ساعت از شبانه روز آمادگی مشاوره رایگان برای خرید سیستم های اتوماسیون شهربازی را داشته و مطالب حائز اهمیت دیگر را میتوانیم به شما مشاوره دهیم تا با دید بازتر و اشراف بر مشکلات دیگر نسبت به انتخاب محصول اقدام فرمائید .

به همین منظور و برای مشاوره رایگان در تمامی ساعات اداری یا غیر اداری میتوانید با مدیر بخش الکترونیک با شماره ۰۹۱۰۰۵۰۰۰۶۸ ارتباط برقرار فرمائید

برای عضویت در واتس آپ گیم شهربازی ما و بهره مندی از اخرین اطلاعات شهربازی ها در واتس آپ ما عضو شوید

لطفا از محصولات دیگر ما دیدن فرمائیدگیم واقعیت مجازی VR CUBE