گیم تفنگ شکار در جنگل

گیم تفنگ شکار در جنگل
گیم تفنگ شکار در جنگل
گیم تفنگ شکار در جنگل

تفنگ چهارنفره شکار در جنگل محصولی از شرکت فنی و مهندسی قائم الکترونیک

بسیار زیبا و پر مشتری ، هدف گیری دقیق و کالیبره هوشمند

این گیم محصول به صورت انحصاری برای اولین بار در ایران توسط شرکت فنی و مهندسی قائم الکترونیک ساخته و تمامی پشتیبانی های محصول توسط شرکت انجام میپذیرد .

مشخصات دستگاه :

گیم تفنگ شکار در جنگل ترکیبی از نه مدل بازی پر هیجان در یک پکیج بازی میباشد . بازی پرده سینما سه متری و پروژکتور قوی و دوربین مخصوص مادون قرمز به همراه کابین و چهار عدد تفنگ زیبا در چهارچوب اسپیس فرم و چادر کره ای ارائه می گردد .

هدف گیری و کالیبره :

در گیم تفنگ شکار در جنگل انتخاب هر کدام از نه مدل بازی بر اساس رای گیری مشتری بوده و چنانچه سه نفر از مشتریان یک هدف را تیر بزنند آن بازی انتخاب شده و بازی می کنند .کالیبره تفنگ ها به صورت هوشمند اول شروع هر بازی اتفاق میافتد و سیستم با نشان دادن سیبل هدف ، با تیراندازی مشتری بسته به دقت مشتری هدف را کالیبره و تیر اندازی دقیق مینماید .

هیجان دستگاه :

هیجان بالا و فروش فوق العاده این دستگاه مهیج در شهربازی آن را متمایز کرده و درآمد خوبی را برای شهربازی به ارمغان می آورد .
با افتخار اعلام میکنیم اولین و تنها تولید کننده انحصاری این گیم در ایران و خاورمیانه میباشیم . استفاده از تکنولوژی بومی و تمام قطعات آن خدمات پس از فروش خوبی را برای خریدار محترم به ارمغان می آورد .

ساخت بر اساس سفارش مشتری :

امکان سفارشی سازی دستگاه متناسب با سلیقه مشتری محترم وجود دارد . این گیم در ابعاد مناسب مکان شهربازی شما طراحی و ساخته میشود . امکان عوض شدن دکوراسیون دستگاه بر اساس سلیقه مشتری نیز امکان پذیر میباشد .
برچسب ها : شهربازی . اتوماسیون شهربازی . دستگاه کاهش اعتبار شهربازی .  استاندارد شهربازی . تولید دستگاه شهربازی . مشاوره شهربازی . اتوماسیون شهربازی . کارتخوان شهربازی . چرخ و فلک . دربی شهربازی . ماشین برقی . تکان دهنده کودک . تکاندهنده سکه ای . کشتی صبا . فروش دستگاه های شهربازی . ترامپولین ، سرسره بادی . قصربادی ، قطار شهربازی ، مریگراند ، ژتون شهربازی ، فریزبی ، تعمیرات شهربازی ، ساخت شهربازی ، گیم VR شهربازی ، عینک واقعیت مجازی
شرکت فنی و مهندسی قائم الکترونیک ما دوست داریم اعلانات را به شما نمایش دهیم
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها